Personsök, fortsättning

Du är välkommen till en fortsättningskurs som syftar till att ge er verktyg till att ta er till nästa nivå. Sökrutan kommer att vara större, figuranterna finns i olika positioner och är delvis dålda. Vi kommer att arbeta med figurantintresse och markeringar. Helt “enkelt” fylla på med erfarenheter för er båda. Förkunskaper: godkänd i järnklass.

Instruktör: Marianne Brunnström och Joakim Brunnström. Tid: söndagar kl 10.00-14.00, den 25 augusti, 1, 7, 14, 21, 28 september samt 5 oktober. Plats: Svartbro. Kursavgift: 1 500 kronor, avgiften betalas in senast en vecka före kursstart. Kursen är öppen för medlemmar i Svenska Hundklubben.

  ANMÄLAN TILL KURS: "PERSONSÖK" - FORTSÄTTNING"

  UPPGIFTER FÖRARE

  *För- & Efternamn:

  *Person nr (ååååmmddnnnn):

  *Telefon:

  *E-postadress:

  *Gatuadress:

  *Postnr:

  *Ort:

  HUND

  Hundens namn:

  *Födelsedatum:

  *Ras:

  Saknas rasen i listan ange rasen i rutan

  *Kön

  TikHane

  Meddelande
  (t.ex. kursalternativ och om fulltecknad eventuell reservplats)


  GODKÄNN OCH SKICKA IN

  BETALNINGSVILLKOR:
  Avgiften betalas först i samband med att kurskallelse går ut två veckor innan kursstart.
  Jag har tagit del av betalningsvillkoren: Kursavgiften betalas till PG-konto 130905-3.

  MEDLEM

  JaNej, jag Betalar även 375 kr till SHK Riks PG-konto 2156-8 i medlemskap i samt kursavgift till klubbens PG-konto 130905-3.

  Är du ej medlem registrerar du dig HÄR:

  GDPR
  Godkännande av uppgiftshantering:
  Jag godkänner att mina uppgifter sparas i enlighet med Dataskyddsförordningen (GDPR):